Produkty z tworzyw sztucznych – działalność firmy Hubeny

O nas

Przez ponad 20 lat oferujemy naszym klientom wysoką jakość w dziedzinie wytwarzania produktów z tworzyw sztucznych. Innowacyjne pomysły oraz ciągłe doskonalenie procesów technologicznych pozwalają nam na efektywne realizowanie powierzonych zadań. Dbając o precyzję wykonania każdego elementu i prawidłowy przebieg procesu, w 2003 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001.
Do produkcji wykorzystujemy zarówno narzędzia wytworzone przez nas pod zamówienie, jak i formy powierzone przez klienta.

Zakres naszych działań obejmuje produkcję zarówno małych, precyzyjnych elementów technicznych, jak i większe elementy z wykorzystaniem maszyn o gramaturze wtrysku do 1200 gram i sile zwarcia do 400 ton.

Dysponujemy również maszynami wielokomponentowymi i maszynami specjalistycznymi do produkcji m.in. zaprasek (Insert) i obtrysku kabli (Over-moulding). Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na elastyczność w działaniu i możliwość obsługi klientów z różnych branż.

Posiadamy park maszynowy oraz urządzenia peryferyjne umożliwiające produkcję elementów z tworzyw sztucznych w technologiach:

Oferujemy również montaż części, zgrzewanie ultradźwiękowe, jak również zdobienie powierzchni w postaci lakierowania, tampodruku i sitodruku.

przetwórstwo tworzyw sztucznych

 

przetwórstwo tworzyw sztucznych

 

Kliknij na obrazek, by powiększyć